Tweedehands - Schulman BV veilingboek 345

€ 10,00

€ 10,00

Omschrijving tweedehands veilingboek

In nieuwstaat verkerende veilingboek van Schulman BV.

Het gaat om de veiling van 5 juli 2014 waarin o.a. munten zijn geveild van onze provinciën uit vervlogen tijden. Ook munten uit landen zoals India, Hongarye, Italië en meer werden geveild. Zeer interessant zijn de familie- en universiteitspenningen.

Dit veilingboek telt 272 bladzijden en heeft geen beschadigingen. Het is een ontzettend leerzaam boek voor de metaaldetectorist die vaak een munt uit onze Neerlandse bodem haalt.

Een aanwinst in uw boekenkast en een naslagwerk waar u iets aan heeft. Let ook eens op de varia bladzijden waar een enkele fibula, hanger of lakstempel staat vermeldt.

Heeft u verdere vragen over dit boek, dan kunt u altijd even contact met ons opnemen op +31 (0) 6 29271192 of info@dedetectorshop.nl. Wij beantwoorden uw vragen graag.