Tweedehands - Schulman BV veilingboek 344

€ 10,00

€ 10,00

Omschrijving tweedehands veilingboek

In nieuwstaat verkerende veilingboek van Schulman BV.

Het gaat om de veiling van 21 en 22 maart 2014 waarin o.a. munten zijn geveild van onze provinciën uit vervlogen tijden. Diverse Napoleon munten werden op deze dag geveild. Ook historische penningen en gilden penningen kwamen aan bod.

Dit veilingboek telt 384 bladzijden en heeft geen beschadigingen. Het is een ontzettend leerzaam boek voor de metaaldetectorist die vaak een munt uit onze Neerlandse bodem haalt.

Een aanwinst in uw boekenkast en een naslagwerk waar u iets aan heeft.

Heeft u verdere vragen over dit boek, dan kunt u altijd even contact met ons opnemen op +31 (0) 6 29271192 of info@dedetectorshop.nl. Wij beantwoorden uw vragen graag.